پارکینگ

   همواره اتومبیلها از اشعه مضر UV خورشید، نور آفتاب، شیره درختان، فضولات پرندگان، برف، بارانهای اسیدی و ... در معرض آسیب هستند. اگر از نظافت روزانه اتومبیل خود خسته شده اید یا بدنبال تأمین سایه ای خنک برای آن هستید، ما سازه های سبُک فلزی با پوشش UPVC  ورقه پلی یوپان را به شما پیشنهاد میکنیم.ساخت پارکینگ،نصب سایبان پاکینگ تخصص ماست.
   این سازه های فلزی با پوشش یو پی وی سی بهترین گزینه محافظت از خودروی شماست. اجرای سایبان پارکینگ محوطه حیاط خو را به ما بسپارید.پارکینگهای خودرو کاربری و اندازه های مختلفی دارند که هر یک برای نیازی خاص طراحی و ساخته میشوند:
   سایبان پارکینگ خودرو، سایبان پارکینگ اتوبوس، سایبان پارکینگ مینی بوس، سایبان پارکینگ آمبولانس، سایبان پارکینگ کامیون و ...
   هزینه ای که برای خودروی خود یا منزل و حیاط آن کرده اید را حفظ نمایید. اگر با وجود هزینه ای که برای منزل و حیاط آن کرده اید نمیتوانید از پارکینگ آن استفاده کنید و زیبایی و سلامت بدنه خودرو برایتان اهمیت دارد، ما سفارش یک سایبان پارکینگ ایمن، کارا، فنی و زیبا را به شما معرفی میکنیم.
   تمامی مراحل طراحی، ساخت و اجرای یک سایبان پارکینگ حرفه ای، زیبا، مدرن و مطمئن را از آغاز تا پایان به ما بسپارید.
   ورقهای UPVC مورد استفاده در محصولات شرکت سایبان گستر، از بهترین نوع و با قابلیت شستشو و نصب آسان، کاملاً آب بند، سبُک، و در عین حال کاملاً مقاوم در برابر برف و باران، اشعه خورشید،سرما، گرما و ضربه است.
شماره های تماس شرکت سایبان گستر:   4 – 42 19 42 28 – 021 و 09127041198
 

مدلهای مختلف در زیر قابل مشاهده است...

مدلهای نامگذاری شده با حرف "G": اسکلت فلزی سازه با استفاده از پروفیل (قوطی) کار شده است.
مدلهای نامگذاری شده با حرف "T": اسکلت فلزی سازه با استفاده از ورق (مقطع I یا باکس) کار شده است.

شرکت فنی مهندسی سایبان گستر؛ طراح و مجری سازه های فلزی با کاربری سایبان، سایبان پارکینگ، سوله، ساختمان، دیوارهای کرکره ای، انبارهای فصلی و بارانداز. خدمات این شرکت شامل: طراحی و ساخت و اجرای پارکینگ، طراحی و ساخت و اجرای سایبان، محاسبات و اجرای سازه های فلزی، اجرای سایبانهای پارکینگی، پارکینگهای اداری و شخصی، سقف پارکینگ خودرو، فروش پوشش UPVC و ورق پلی یوپان، طراحی و محاسبات و ساخت و نصب سوله، طراحی و محاسبات و ساخت و اجرای اسکلت فلزی و بتنی ساختمان،برش سی ان سی فلزات،برش پلاسما،برش واترجت و هوابرش فلزات و نورد فلزات و خمکاری و نوردکاری لوله،نورد پروفیل،نورد تیرآهن و خمکاری و نورد ورق میباشد.