سایبان

   سازه های فلزی با پوشش یو پی وی سی بهترین گزینه دستیابی به سایه ای خنک و محافظت در برابر اشعه مضر آفتاب، برف، باران و ... است.
   این سایبانها میتواند بعنوان بارانداز و انبار در کارگاه ها و کارخانه ها، سایبان درب ورودی و محوطه و راهروها، و بطور کلی برای محافظت افراد و اشیاء در برابر آفتاب، برف، بارانهای اسیدی و ... مورد استفاده قرار گیرد.
   سایبانهای پیشنهادی شرکت سایبان گستر در طرحهای مختلف به مشتریان ارائه میشود.
   ورقهای UPVC استفاده شده در این سایبانها، از بهترین نوع و با قابلیت شستشو و نصب آسان، کاملاً آب بند، سبُک، و در عین حال کاملاً مقاوم در برابر باران و برف، اشعه UV آفتاب، سرما، گرما و ضربه است.
تماس با شرکت سایبان گستر:   4 – 42 19 42 28 – 021
تماس با مدیریت:   354 1390 0912

مدلهای مختلف در زیر قابل مشاهده است...

مدلهای نامگذاری شده با حرف "G": اسکلت فلزی سازه با استفاده از پروفیل (قوطی) کار شده است.
مدلهای نامگذاری شده با حرف "T": اسکلت فلزی سازه با استفاده از ورق (مقطع I یا باکس) کار شده است.

شرکت فنی مهندسی سایبان گستر؛ طراح و مجری سازه های فلزی با کاربری سایبان، سایبان پارکینگ، سوله، ساختمان، دیوارهای کرکره ای، انبارهای فصلی و بارانداز. خدمات این شرکت شامل: طراحی و ساخت و اجرای پارکینگ، طراحی و ساخت و اجرای سایبان، محاسبات و اجرای سازه های فلزی، اجرای سایبانهای پارکینگی، پارکینگهای اداری و شخصی، سقف پارکینگ خودرو، فروش پوشش UPVC و ورق پلی یوپان، طراحی و محاسبات و ساخت و نصب سوله، طراحی و محاسبات و ساخت و اجرای اسکلت فلزی و بتنی ساختمان،برش سی ان سی فلزات،برش پلاسما،برش واترجت و هوابرش فلزات و نورد فلزات و خمکاری و نوردکاری لوله،نورد پروفیل،نورد تیرآهن و خمکاری و نورد ورق میباشد.