دیوار کرکره ای

   بمنظور جلوگیری از اشراف دید همسایگان و سایر افراد از حیاط منزل خود و برای خصوصی سازی آن حتماً نیاز به دیوار کرکره ای دارید.
   بدلیل استفاده از ورق UPVC یا همان ورق پلی یوپان بعنوان پوشش، و خاصیت عدم عبور نور از آن، دیوارهای کرکره ای بطور کامل مانع از دیده شدن محوطه توسط سایرین میگردد.
   طراحی خاص، موجب میشود این سازه ها هیچگونه محدودیتی در طول و عرض و ارتفاع نداشته باشند و با توجه به نوع محوطه و سلیقه مشتری، قابلیت نصب و اجرا روی زمین و دیوار را نیز دارد.
   شرکت سایبان گستر دیوارهای کرکره ای را در اسرع وقت و با بهترین طراحی و قیمت مناسب برای مشتریان اجرا مینماید.
   عبور نور محیط و باد از میان ورقها و نیز انعکاس بالای نور بوسیله این ورقها، حیاط منزل یا محوطه شما همچون پیش از اجرا، روشن و دلباز خواهد بود.
   دیوارهای کرکره ای بهترین گزینه جهت تأمین امنیت و رفع مشرفیت دید نهادهای نظامی و امنیتی میباشد.
برای ارتباط با شرکت سایبان گستر با این شماره ها تماس بگیرید:   4 – 42 19 42 28 – 021
ارتباط با مدیریت شرکت سایبان گستر:   354 1390 0912

 

محاسبات و اجرای دیوارهای کرکره ای مانع دید همسایه ها و سایرین

دیوارهای کرکره ای با استفاده از ورق UPVC با عبور نور و باد

سایبان گستر مجری سازه های دیوار کرکره ای ارگانهای امنیتی و انتظامی

رفع مشرفیت حیاط استخر محوطه های خصوصی باغها و ارگانهای نظامی و امنیتی

شرکت فنی مهندسی سایبان گستر؛ طراح و مجری سازه های فلزی با کاربری سایبان، سایبان پارکینگ، سوله، ساختمان، دیوارهای کرکره ای، انبارهای فصلی و بارانداز. خدمات این شرکت شامل: طراحی و ساخت و اجرای پارکینگ، طراحی و ساخت و اجرای سایبان، محاسبات و اجرای سازه های فلزی، اجرای سایبانهای پارکینگی، پارکینگهای اداری و شخصی، سقف پارکینگ خودرو، فروش پوشش UPVC و ورق پلی یوپان، طراحی و محاسبات و ساخت و نصب سوله، طراحی و محاسبات و ساخت و اجرای اسکلت فلزی و بتنی ساختمان،برش سی ان سی فلزات،برش پلاسما،برش واترجت و هوابرش فلزات و نورد فلزات و خمکاری و نوردکاری لوله،نورد پروفیل،نورد تیرآهن و خمکاری و نورد ورق میباشد.