ورق UPVC

   ورقهای یو پی وی سی مورد استفاده شرکت سایبان گستر در کلیه پروژه ها، از مرغوبترین نوع پلی یوپان (UPVC) با استابلایزر آلمانی (Barlocher) به رنگ سفید و کاملاً مقاوم در برابر آفتاب و اشعه UV میباشد. ضخامت ورق حدود 2 میلی متر میباشد. این ورق در مقابل گرما، سرما، رطوبت، خورندگی (اسید، باز، نمک و دیگر مواد خورنده شیمیایی)، قارچ، کپک و پوسیدگی مقاوم است. از دیگر مزایای این ورق میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:
   قابلیت نصب سریع، آب بندی کامل (بدلیل شکل ظاهری مقطع پوشش و نحوه نصب آن)، مقاومت بسیار بالا در مقابل باد (بدلیل نوع اتصال پوشش به تیرریزی)، قابلیت جذب بالای صدا (عایق صوت)، شعله پذیری بسیار پایین، تحمل حرارتی بسیار بالا (25- تا 75+ سانتیگراد)، وزن مخصوص بسیار پایین (کمتر از 4 کیلوگرم بر متر مربع)، انعطاف طولی بسیار بالا، شستشوی بسیار آسان و پایداری رنگ.
   این پوشش دارای تنوع رنگی نیز میباشد، اما استفاده از ورقهای رنگی (به جز سفید) بدلیل عدم پایداری رنگ و قیمت بالاتر توصیه نمیشود.
   در صورت تمایل مشتریان پس از عقد قرارداد گزارش نتایج آزمونهای استاندارد مشخصات کمی و کیفی این ورق قابل ارائه خواهد بود.
شماره های ارتباطی با شرکت سایبان گستر:   4 – 42 19 42 28 – 021
تماس با مدیریت شرکت سایبان گستر:   354 1390 0912

 

پوشش ورق UPVC پلی یوپان با استابلایزر آلمانی یو پی وی سی

شرکت فنی مهندسی سایبان گستر؛ طراح و مجری سازه های فلزی با کاربری سایبان، سایبان پارکینگ، سوله، ساختمان، دیوارهای کرکره ای، انبارهای فصلی و بارانداز. خدمات این شرکت شامل: طراحی و ساخت و اجرای پارکینگ، طراحی و ساخت و اجرای سایبان، محاسبات و اجرای سازه های فلزی، اجرای سایبانهای پارکینگی، پارکینگهای اداری و شخصی، سقف پارکینگ خودرو، فروش پوشش UPVC و ورق پلی یوپان، طراحی و محاسبات و ساخت و نصب سوله، طراحی و محاسبات و ساخت و اجرای اسکلت فلزی و بتنی ساختمان،برش سی ان سی فلزات،برش پلاسما،برش واترجت و هوابرش فلزات و نورد فلزات و خمکاری و نوردکاری لوله،نورد پروفیل،نورد تیرآهن و خمکاری و نورد ورق میباشد.