اسکلت فلزی

شرکت فنی مهندسی سایبان گستر در زمینه اجرای اجرای سازه های فلزی نیز فعال می باشداین شرکت با بهره گیری ازتوان فنی و تجهیزاتی و رعایت مراحل مختلف کنترل کیفی،تمامی مراحل ساخت و نصب را با بالاترین کیفیت و با رعایت استانداردها و آئین نامه های موجود و مطابق با ضوافنی و قوانین وزارت مسکن و شهرسازی با نظارت تیم های مقیم خانه و در محل نصب پروژه انجام می دهد.

نظارت تیم های فنی و متخصصین شامل: QCساخت، QCجوش، QCرنگ و QCنصب از اولین مرحله پروژه تا پایان آن و استفاده از نرم افزارهای خاص د وبعدی وسه بعدی جهت عیب یابی اسکلت در حد 2 میلی متر و رفع آن در سازه های پیچ و مهره ،انواع تست های سطحی و زیر سطحی جوش،تنها بخشی از خدمات این شرکت جهت آسودگی خاطر مشتریان از کیفیت بالای تولیدات شرکت سایبان گستر می باشد.این شرکت آمادگی ساخت و اجرای انواع اسکلت فلزی ساختمان،سوله، سازه های خاص سفارشی و.. را در تناژهای مختلف بصورت جوش و یا پیچ و مهره دارد.

شرکت فنی مهندسی سایبان گستر؛ طراح و مجری سازه های فلزی با کاربری سایبان، سایبان پارکینگ، سوله، ساختمان، دیوارهای کرکره ای، انبارهای فصلی و بارانداز. خدمات این شرکت شامل: طراحی و ساخت و اجرای پارکینگ، طراحی و ساخت و اجرای سایبان، محاسبات و اجرای سازه های فلزی، اجرای سایبانهای پارکینگی، پارکینگهای اداری و شخصی، سقف پارکینگ خودرو، فروش پوشش UPVC و ورق پلی یوپان، طراحی و محاسبات و ساخت و نصب سوله، طراحی و محاسبات و ساخت و اجرای اسکلت فلزی و بتنی ساختمان،برش سی ان سی فلزات،برش پلاسما،برش واترجت و هوابرش فلزات و نورد فلزات و خمکاری و نوردکاری لوله،نورد پروفیل،نورد تیرآهن و خمکاری و نورد ورق میباشد.