اسکلت فلزی و بتنی

شرکت فنی مهندسی سایبان گستر در زمینه اجرای اجرای سازه های فلزی نیز فعال می باشد.این شرکت با بهره گیری ازتوان فنی و تجهیزاتی و رعایت مراحل مختلف کنترل کیفی،تمامی مراحل ساخت سازه و نصب سازه فلزی و نصب اسکلت فلزی را با بالاترین کیفیت و با رعایت استانداردها و آئین نامه های موجود و مطابق با ضوابط فنی و قوانین وزارت مسکن و شهرسازی با نظارت تیم های مقیم کارخانه و در محل نصب پروژه انجام می دهد.

نظارت تیم های فنی و متخصصین شامل: QCساخت، QCجوش، QCرنگ و QCنصب از اولین مرحله پروژه تا پایان آن و استفاده از نرم افزارهای خاص  دو بعدی وسه بعدی جهت عیب یابی اسکلت فلزی در حد 2 میلی متر و رفع آن در سازه های پیچ و مهره ،انواع تست های سطحی و زیر سطحی جوش،تنها بخشی از کنترل های این شرکت جهت آسودگی خاطر مشتریان از کیفیت بالای تولیدات شرکت سایبان گستر می باشد.این شرکت آمادگی ساخت و اجرای انواع اسکلت فلزی ساختمان،ساخت سوله، ساخت سازه های خاص سفارشی ،نصب اسکلت فلزی و نصب سوله و.. را در تناژهای مختلف بصورت جوش و یا پیچ و مهره دارد.

شرکت سایبان گستر با دراختیار داشتن اکیپ مجرب آمادگی خود را جهت طراحی و اجرای فونداسیون های صنعتی سنگین و سبک و اسکلت های بتنی ساختمانی به همراه تامین مصالح مورد نیاز ازقبیل آرماتور و بتن و کلیه امورجانبی مربوطه را اعلام میدارد.

برای ارتباط با شرکت سایبان گستر با این شماره ها تماس بگیرید:   4 – 42 19 42 28 – 021 و 09127041198