طراحي و محاسبه

پس از مراجعه حضوري كارشناسان شركت جهت بازديد و يا رويت نقشه و پلان فضاي محل پروژه، و متعاقب آن اطلاع ايشان از موادي همچون: شرايط جوي و محيطي-شناسايي محل اجراي فونداسيون و نصب سازه-مكان قرارگيري خودروها-جهت تابش نور خورشيد ،محدودیت ها و موارد خاص موجود در محل اجرا و…،اطلاعات مذكور در قالب توضيحات شفاهي يا مكتوب،عكس ، نقشه پلان و … به تيم طراحي ارائه مي شود. در ادامه، طراحان كارآموده و مجرب با در نظر گرفتن اصول ايمني و فني و همچنين لحاظ نمودن مفاهيم زيبايي شناسي و با توجه به مقتضيات خاص هر پروژه، اقدام به طراحي سازه و فونداسيون از لحاظ شكل ظاهري ، ابعاد و اندازه و ارائه نقشه هاي فني ساخت مي نمايند.

در این مرحله ، از نرم افزارهای دوبعدی برای نقشه کشی ، نرم افزار های سه بعدی برای مدلسازی و شبیه سازی سازه و نرم افزارهای محاسبه سازه و فونداسیون برای انجام محاسبات کامل و استخراج و ارائه دفترچه محاسبات،استفاده می شود.
بنابر اين در پايان مرحله طراحي،نقشه ها شامل جانمايي خودروها،قرارگيري سازه ها در فضا،شمايل كلي سازه و فونداسيون تقديم مشتري و نقشه هاي فني ساخت و نصب سازه و اجراي فونداسيون و .. در اختيار پرسنل فني ساخت،اجرا و نصب قرار ميگيرد.

همچنین پس از عقد قرارداد،محاسبات خاص هر پروژه با توجه به عواملی چون بار باد و برف منطقه پروژه،شرایط محیطی و ... با بارگذاری روی سازه ها انجام شده و طراحی مطلوب و بهینه تقدیم کارفرما خواهد شد.در پایان دفترچه محاسبات کامل به همراه کلیه گزارش ها و نقشه های فنی به همراه جزئیات مقاطع و.. سازه ارائه می گردد.

چگـونه اعتــماد کنیــد...؟!

   آیا میدانید در چند سال اخیر چندین پروژه بزرگ و کوچک از سازه های پارکینگی احرا شده توسط افراد و شرکتهای غیر حرفه ای، آسیب شدید دیده و حتی در برخی موارد به خودروهای پارک شده و سرنشینان آن آسیبهای جدی رسیده است؟!
   همزمان با اقبال و استفاده بیشتر از سازه های سبُک پارکینگ در سالیان اخیر، تعدد شرکتهای فعال در این زمینه نیز افزایش یافته است که این امر موجب ایجاد شرایط رقابتی بین این شرکتها شده است. برای شرکتهای معتبر، همواره چنین شرایطی نقطه قوتی خواهد بود تا بتوانند بیش از پیش در اثبات توانمندیهای خود قدم برداشته و به این طریق از دیگر رقبا متمایز شوند.
   البته این بشرطی خواهد بود که مشتریان نیز، فاکتورهای لازم، ضروری و مهم را در انتخاب مجری طرف قرارداد خود لحاظ نمایند. فاکتورهایی که بر اساس آن بتوانند حتی بدون توجه به مفاد و ضمانتهای مکتوب و مندرج در قرارداد فیمابین، بصورت یک حس قوی درونی، به مجری خود اعتماد کنند! چرا که در صورت بروز حادثه و یا ایجاد آسیبهای جدی برای چنین پروژه هایی، و فارغ از میزان خسارت مالی و جانی ایجاد شده، آبرو و وجهه ای که در چنین حوادثی از دست خواهد رفت، ارزشمندتر و بیش از خسارت مالی و جانی آن خواهد بود.
   به همین دلیل توجه و تأکید ...

معرفی شرکت

   شركت فنی مهندسی «سايبان گستر ايرانيان لايق» با عنايت خداوند متعال و با تكيه بر اراده ای استوار و پشتوانه تجربه طولانی در زمينه طراحی، ساخت و اجرای سازه فلزی با كاربری سايبان، پاركينگ و ديوار كركره ای بنا نهاده شد.
   طراحی پارکینگ، طراحی سایبان، ساخت پارکینگ، ساخت سایبان، محاسبات سازه، اجرای سازه های فلزی، سایبان پارکینگ، پارکینگهای اداری، پارکینگ خانگی،نصب پارکینگ شرکتی و پارکینگ اداری پارکینگ پیش ساخته، پارکینگ خودرو،نصب پارکینگ محوطه، اسکلت پارکینگ، انبار، بارانداز، دیوار کرکره ای، سقف پارکینگ، فروش ورق UPVC، فروش ورق پلی یوپان، نصب ورق یو پی وی سی، نورد و خمکاری انواع لوله و پروفیل و نبشی و تیرآهن و ... و برشکاری سی ان سی و برش پلاسما و برش هواگاز و برش واترجت انواع فلزات از جمله خدمات شركت سايبان گستر ميباشد. این شرکت در زمینه طراحی سوله، محاسبات سوله، ساخت سوله، نصب سوله، طراحی اسکلت فلزی ساختمان، محاسبات اسکلت فلزی ساختمان، ساخت اسکلت فلزی ساختمان، نصب و اجرای اسکلت فلزی ساختمان و همچنین اجرای اسکلت بتنی ساختمان نیز فعال و دارای تجربه ای طولانی است.
   مديران شركت، ساخت سازه هايی كارا، زيبا، فنی و مطمئن را جهت ارائه به مشتريان خود كه همانا «ايرانيان لايق» ميباشند و در راستای تأمين آسايش و جلب رضايت ايشان با كيفيت و قيمت مناسب، سرلوحه كار خويش قرار داده اند.