دیوار کرکره ای

ساخت دیوار کرکره ای با اسکلت فلزی یکی دیگر از زمینه های فعالیت شرکت سایبان گستر می باشد.بمنظور جلوگیری از اشراف دید همسایگان و سایر افراد از حیاط منزل خود و برای خصوصی سازی آن حتماً نیاز به دیوار کرکره ای دارید.
بدلیل استفاده از ورق UPVC یا همان ورق پلی یوپان بعنوان پوشش در ساخت دیوار کرکره ای، و خاصیت عدم عبور نور از آن، دیوار کرکره ای بطور کامل مانع از دیده شدن محوطه توسط سایرین میگردد.
طراحی خاص، موجب میشود این سازه ها هیچگونه محدودیتی در طول و عرض و ارتفاع نداشته باشند و با توجه به نوع محوطه و سلیقه مشتری، قابلیت نصب و اجرا روی زمین و دیوار را نیز دارد.همچنین نوع نصب ورق یو پی وی سی در دیوار کرکره ای (دارای زاویه خاص)باعث عبور نور و جریان هوا نیز خواهد شد.
شرکت سایبان گستر دیوارهای کرکره ای را در اسرع وقت و با بهترین طراحی و قیمت مناسب برای مشتریان اجرا مینماید.

اجرای دیوار کرکره ای توسط شرکت سایبان گستر ، با ارائه دفترچه محاسبات سازه و فونداسیون و ضمنات نامه رسمی می باشد.

عبور نور محیط و باد از میان ورقها و نیز انعکاس بالای نور بوسیله این ورقها، حیاط منزل یا محوطه شما همچون پیش از اجرا، روشن و دلباز خواهد بود.
دیوارهای کرکره ای بهترین گزینه جهت تأمین امنیت و رفع مشرفیت دید برای نهادهای نظامی و امنیتی،استخرهای خصوصی و عمومی،مدارس دخترانه،سالن های ورزشی و... میباشد.
برای ارتباط با شرکت سایبان گستر با این شماره ها تماس بگیرید:   4 – 42 19 42 28 – 021 و 09127041198
 

 

 

 

 

چگـونه اعتــماد کنیــد...؟!

   آیا میدانید در چند سال اخیر چندین پروژه بزرگ و کوچک از سازه های پارکینگی احرا شده توسط افراد و شرکتهای غیر حرفه ای، آسیب شدید دیده و حتی در برخی موارد به خودروهای پارک شده و سرنشینان آن آسیبهای جدی رسیده است؟!
   همزمان با اقبال و استفاده بیشتر از سازه های سبُک پارکینگ در سالیان اخیر، تعدد شرکتهای فعال در این زمینه نیز افزایش یافته است که این امر موجب ایجاد شرایط رقابتی بین این شرکتها شده است. برای شرکتهای معتبر، همواره چنین شرایطی نقطه قوتی خواهد بود تا بتوانند بیش از پیش در اثبات توانمندیهای خود قدم برداشته و به این طریق از دیگر رقبا متمایز شوند.
   البته این بشرطی خواهد بود که مشتریان نیز، فاکتورهای لازم، ضروری و مهم را در انتخاب مجری طرف قرارداد خود لحاظ نمایند. فاکتورهایی که بر اساس آن بتوانند حتی بدون توجه به مفاد و ضمانتهای مکتوب و مندرج در قرارداد فیمابین، بصورت یک حس قوی درونی، به مجری خود اعتماد کنند! چرا که در صورت بروز حادثه و یا ایجاد آسیبهای جدی برای چنین پروژه هایی، و فارغ از میزان خسارت مالی و جانی ایجاد شده، آبرو و وجهه ای که در چنین حوادثی از دست خواهد رفت، ارزشمندتر و بیش از خسارت مالی و جانی آن خواهد بود.
   به همین دلیل توجه و تأکید ...

معرفی شرکت

   شركت فنی مهندسی «سايبان گستر ايرانيان لايق» با عنايت خداوند متعال و با تكيه بر اراده ای استوار و پشتوانه تجربه طولانی در زمينه طراحی، ساخت و اجرای سازه فلزی با كاربری سايبان، پاركينگ و ديوار كركره ای بنا نهاده شد.
   طراحی پارکینگ، طراحی سایبان، ساخت پارکینگ، ساخت سایبان، محاسبات سازه، اجرای سازه های فلزی، سایبان پارکینگ، پارکینگهای اداری، پارکینگ خانگی،نصب پارکینگ شرکتی و پارکینگ اداری پارکینگ پیش ساخته، پارکینگ خودرو،نصب پارکینگ محوطه، اسکلت پارکینگ، انبار، بارانداز، دیوار کرکره ای، سقف پارکینگ، فروش ورق UPVC، فروش ورق پلی یوپان، نصب ورق یو پی وی سی، نورد و خمکاری انواع لوله و پروفیل و نبشی و تیرآهن و ... و برشکاری سی ان سی و برش پلاسما و برش هواگاز و برش واترجت انواع فلزات از جمله خدمات شركت سايبان گستر ميباشد. این شرکت در زمینه طراحی سوله، محاسبات سوله، ساخت سوله، نصب سوله، طراحی اسکلت فلزی ساختمان، محاسبات اسکلت فلزی ساختمان، ساخت اسکلت فلزی ساختمان، نصب و اجرای اسکلت فلزی ساختمان و همچنین اجرای اسکلت بتنی ساختمان نیز فعال و دارای تجربه ای طولانی است.
   مديران شركت، ساخت سازه هايی كارا، زيبا، فنی و مطمئن را جهت ارائه به مشتريان خود كه همانا «ايرانيان لايق» ميباشند و در راستای تأمين آسايش و جلب رضايت ايشان با كيفيت و قيمت مناسب، سرلوحه كار خويش قرار داده اند.