پاركينگ

   همواره اتومبیلها از اشعه مضر UV خورشید، نور آفتاب، شیره درختان، فضولات پرندگان، برف، بارانهای اسیدی و ... در معرض آسیب هستند. اگر از نظافت روزانه اتومبیل خود خسته شده اید یا بدنبال تأمین سایه ای خنک و اجرای سایبان برای آن هستید، ما سازه های سبُک فلزی با پوشش UPVC یا همان ورقهای پلی یوپان را به شما پیشنهاد میکنیم.
   این سازه های فلزی با پوشش یو پی وی سی بهترین گزینه محافظت از خودروی شماست. پارکینگ خودرو با کاربری های مختلف و اندازه های گوناگون دسته بندی می شود که هر یک برای نیازی خاص طراحی و ساخته میشوند:
   سایبان پارکینگ خودرو،سایبان چارکینگ شخصی،سایبان خودرو های شرکتی، سایبان پارکینگ اتوبوس، سایبان پارکینگ مینی بوس، سایبان پارکینگ آمبولانس، سایبان پارکینگ کامیون و ...
   هزینه ای که برای خودروی خود یا منزل و حیاط آن کرده اید را حفظ نمایید. اگر با وجود هزینه ای که برای منزل و حیاط آن کرده اید نمیتوانید از پارکینگ آن استفاده کنید و زیبایی و سلامت بدنه خودرو برایتان اهمیت دارد ؟ ما سفارش یک سایبان پارکینگ ایمن، کارا، فنی و زیبا را به شما پیشنهاد می کنیم.
   تمامی مراحل طراحی، ساخت و اجرای پارکینگ و اجرای سایبان حرفه ای، زیبا، مدرن و مطمئن را از آغاز تا پایان به ما بسپارید.
   ورق UPVC مورد استفاده در محصولات شرکت سایبان گستر، از بهترین نوع و با قابلیت شستشو و نصب آسان، کاملاً آب بند، سبُک، و در عین حال کاملاً مقاوم در برابر برف و باران، اشعه خورشید،سرما، گرما و ضربه است.پروژه های اجراشده سایبان پارکینگ خودرو توسط شرکت سایبان گستر، چه از لحاظ سازه و چه از نظر پوشش پلی یوپان،با گارانتی رسمی به مشتریان ارائه می شود.

شماره های تماس شرکت سایبان گستر:   4 – 42 19 42 28 – 021 و 09127041198
 

مدلهای مختلف سایبان پارکینگ در زیر قابل مشاهده است...

مدلهای نامگذاری شده با حرف "G": اسکلت فلزی سازه با استفاده از پروفیل (قوطی) کار شده است.
مدلهای نامگذاری شده با حرف "T": اسکلت فلزی سازه با استفاده از ورق (مقطع I یا باکس) کار شده است.