پاركينگ

   همواره اتومبیلها از اشعه مضر UV خورشید، نور آفتاب، شیره درختان، فضولات پرندگان، برف، بارانهای اسیدی و ... در معرض آسیب هستند. اگر از نظافت روزانه اتومبیل خود خسته شده اید یا بدنبال تأمین سایه ای خنک برای آن هستید، ما سازه های سبُک فلزی با پوشش UPVC یا همان ورقهای پلی یوپان را به شما پیشنهاد میکنیم.
   این سازه های فلزی با پوشش یو پی وی سی بهترین گزینه محافظت از خودروی شماست. پارکینگهای خودرو کاربری و اندازه های مختلفی دارند که هر یک برای نیازی خاص طراحی و ساخته میشوند:
   سایبان پارکینگ خودرو، سایبان پارکینگ اتوبوس، سایبان پارکینگ مینی بوس، سایبان پارکینگ آمبولانس، سایبان پارکینگ کامیون و ...
   هزینه ای که برای خودروی خود یا منزل و حیاط آن کرده اید را حفظ نمایید. اگر با وجود هزینه ای که برای منزل و حیاط آن کرده اید نمیتوانید از پارکینگ آن استفاده کنید و زیبایی و سلامت بدنه خودرو برایتان اهمیت دارد، ما سفارش یک سایبان ایمن، کارا، فنی و زیبا را به شما معرفی میکنیم.
   تمامی مراحل طراحی، ساخت و اجرای یک پارکینگ حرفه ای، زیبا، مدرن و مطمئن را از آغاز تا پایان به ما بسپارید.
   ورقهای UPVC مورد استفاده در محصولات شرکت سایبان گستر، از بهترین نوع و با قابلیت شستشو و نصب آسان، کاملاً آب بند، سبُک، و در عین حال کاملاً مقاوم در برابر برف و باران، اشعه خورشید،سرما، گرما و ضربه است.
شماره های تماس شرکت سایبان گستر:   4 – 42 19 42 28 – 021
تماس مستقیم با مدیریت:   354 1390 0912

مدلهای مختلف در زیر قابل مشاهده است...

مدلهای نامگذاری شده با حرف "G": اسکلت فلزی سازه با استفاده از پروفیل (قوطی) کار شده است.
مدلهای نامگذاری شده با حرف "T": اسکلت فلزی سازه با استفاده از ورق (مقطع I یا باکس) کار شده است.

 

چگـونه اعتــماد کنیــد...؟!

   آیا میدانید در چند سال اخیر چندین پروژه بزرگ و کوچک از سازه های پارکینگی احرا شده توسط افراد و شرکتهای غیر حرفه ای، آسیب شدید دیده و حتی در برخی موارد به خودروهای پارک شده و سرنشینان آن آسیبهای جدی رسیده است؟!
   همزمان با اقبال و استفاده بیشتر از سازه های سبُک پارکینگ در سالیان اخیر، تعدد شرکتهای فعال در این زمینه نیز افزایش یافته است که این امر موجب ایجاد شرایط رقابتی بین این شرکتها شده است. برای شرکتهای معتبر، همواره چنین شرایطی نقطه قوتی خواهد بود تا بتوانند بیش از پیش در اثبات توانمندیهای خود قدم برداشته و به این طریق از دیگر رقبا متمایز شوند.
   البته این بشرطی خواهد بود که مشتریان نیز، فاکتورهای لازم، ضروری و مهم را در انتخاب مجری طرف قرارداد خود لحاظ نمایند. فاکتورهایی که بر اساس آن بتوانند حتی بدون توجه به مفاد و ضمانتهای مکتوب و مندرج در قرارداد فیمابین، بصورت یک حس قوی درونی، به مجری خود اعتماد کنند! چرا که در صورت بروز حادثه و یا ایجاد آسیبهای جدی برای چنین پروژه هایی، و فارغ از میزان خسارت مالی و جانی ایجاد شده، آبرو و وجهه ای که در چنین حوادثی از دست خواهد رفت، ارزشمندتر و بیش از خسارت مالی و جانی آن خواهد بود.
   به همین دلیل توجه و تأکید ...

معرفی شرکت

   شركت فنی مهندسی «سايبان گستر ايرانيان لايق» با عنايت خداوند متعال و با تكيه بر اراده ای استوار و پشتوانه تجربه طولانی در زمينه طراحی، ساخت و اجرای سازه فلزی با كاربری سايبان، پاركينگ و ديوار كركره ای بنا نهاده شد.
   طراحی پارکینگ، طراحی سایبان، ساخت پارکینگ، ساخت سایبان، محاسبات سازه، اجرای سازه های فلزی، سایبان پارکینگ، پارکینگهای اداری، پارکینگ خانگی، پارکینگ پیش ساخته، پارکینگ خودرو، اسکلت پارکینگ، انبار، بارانداز، دیوار کرکره ای، سقف پارکینگ، فروش ورق UPVC، فروش ورق پلی یوپان، از جمله خدمات شركت سايبان گستر ميباشد. این شرکت در زمینه طراحی سوله، محاسبات سوله، ساخت سوله، نصب سوله، طراحی اسکلت فلزی ساختمان، محاسبات اسکلت فلزی ساختمان، ساخت اسکلت فلزی ساختمان، نصب و اجرای اسکلت فلزی ساختمان و همچنین اجرای اسکلت بتنی ساختمان نیز فعال و دارای تجربه ای طولانی است.
   مديران شركت، ساخت سازه هايی كارا، زيبا، فنی و مطمئن را جهت ارائه به مشتريان خود كه همانا «ايرانيان لايق» ميباشند و در راستای تأمين آسايش و جلب رضايت ايشان با كيفيت و قيمت مناسب، سرلوحه كار خويش قرار داده اند.